';
Image module
Image module

Contact Us

  • info@youremail.com
  • 1-800-700-5400
  • www.rnbtheme.com

© 2019. DFD – Power Elite Athor

Image module

kamień dekoracyjny

Ściany
dekoracyjne

Kamień dekoracyjny jest trwałym i wytrzymałym materiałem, który ceniony jest nie tylko za znakomite właściwości fizyczne, mechaniczne i chemiczne, ale również za walory estetyczne. Materiał ten może być wykorzystywany na wiele sposobów – bardzo dobrze sprawdzi się m.in. jako pokrycie ścian. Ścianki dekoracyjne z kamienia pasują niemal do każdego stylu architektonicznego, dodając niepowtarzalnego uroku pomieszczeniom.

Image module
Image module
Image module
Image module
Ściany dekoracyjne z kamienia

Idealne rozwiązanie dla domu

Kamień dekoracyjny od zawsze robił ogromne wrażenie. Ścianki dekoracyjne z kamienia stanowią bowiem wspaniałą i ponadczasową ozdobę każdego domu. Dekoracyjne ścianki z roku na rok zdobywają coraz szersze grono zadowolonych domowników między innymi dzięki prezentowanemu niesamowitemu stylowi i elegancji. Ścianki dekoracyjne niemal zawsze prezentują się niesamowicie, nadając otoczeniu niepowtarzalnego klimatu. Stanowią one idealną ozdobę każdego wnętrza – bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w kuchni, przedpokoju i korytarzu, jak również w salonie, a nawet w łazience. Ścianki wykonane z kamienia znajdą także uznanie w biurze oraz w gabinecie firmowym.

Różnorodność barw

Niezwykłe bogactwo faktur

Naturalny kamień dekoracyjny jest cennym materiałem, wyróżniającym się niską nasiąkliwością, a także odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Doceniany jest również ze względu na różnorodność barw, niepowtarzalną kolorystykę oraz bogactwo faktur. Odpowiednio dobrana kolorystyka i wzór kamienia dekoracyjnego tworzącego dekoracyjne ścianki mają ogromne znaczenie dla całości wnętrza, dlatego przed wyborem materiału warto zastanowić się, jaki kamień na ścianę będzie najlepszy. Wybór kamienia powinien być również podyktowany wytrzymałością na warunki, w jakich miałby się znaleźć. Ścianki dekoracyjne sprawią, że każda przestrzeń prezentować się będzie nowocześnie i efektownie.

Następne