';
Image module
Image module

Contact Us

  • info@youremail.com
  • 1-800-700-5400
  • www.rnbtheme.com

© 2019. DFD – Power Elite Athor

Image module

solidne & funkcjonalne

Kominki
które nadają elegancji

Kamień w ostatnich latach stał się jednym z najpopularniejszych sposobów obudowy kominka, łącząc tradycję z nowoczesnością. Odpowiednio zaprojektowany i prawidłowo wykonany kominek z kamienia dodaje każdemu wnętrzu ciepła i charakteru, ponadto jest łatwy do utrzymania w czystości. Kominki kamienne są również znaczącą dekoracją domu, nadając wnętrzu elegancji.

Estetyczne kominki

dla każdego wnętrza

Kominki to luksus, na który może sobie pozwolić praktycznie każdy. Mogą być zarówno głównym, jak i dodatkowym źródłem ciepła. Spotkać je można nie tylko w przestronnych domach, ale również w mniejszych mieszkaniach. O zaletach kominka z kamienia naturalnego nie trzeba nikogo przekonywać. Kamień jest materiałem, który przyjmuje ciepło i nagrzewa się, po czym długo je oddaje. Dzięki temu kominek z kamienia bardzo dobrze pełni funkcję źródła ciepła w domu. Kominki z kamienia pełnią również funkcje estetyczne, nadając każdemu wnętrzu niepowtarzalnej atmosfery i bardzo dobrze współgrając z jego poszczególnymi elementami.

Kamień na kominek

piękna ozdoba każdego wnętrza

Solidnie wykonany kominek kamienny stanowi największą ozdobę niemal każdego wnętrza. Naturalne zdobienie z pewnością nada mu niezwykle cenny materiał, jakim jest kamień naturalny. Wielu z nas zastanawia się, jaki kamień na kominek będzie najlepszym rozwiązaniem? Główną zasadą, jaką należy kierować się przy wyborze kamienia na kominek, jest jak najlepsze wpasowanie go w kompozycję całego wnętrza. Materiałem, z którego najczęściej wykonuje się obudowy kominka jest granit i marmur, jednak stosować można również inne materiały takie jak piaskowce, trawertyn oraz każdy inny kamień. Warto jednak pamiętać, że każdy materiał tworzący kominki kamienne może mieć inne wymogi dotyczące izolacji lub montażu.

Następne