';
Image module
Image module

Contact Us

  • info@youremail.com
  • 1-800-700-5400
  • www.rnbtheme.com

© 2019. DFD – Power Elite Athor

Image module

zewnętrzne & wewnętrzne

Schody z kamienia
inwestycją na długie lata

Każdy właściciel domu chce, by schody były jego ozdobą i wizytówką. Schody kamienne stanowią solidną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań i mogą stać się ciekawym elementem praktycznie każdej przestrzeni mieszkalnej. Schody z kamienia to praktyczne i niezwykle trwałe rozwiązanie na długie lata. Dużą popularnością cieszą się również schody ze spieków kwarcowych, które pozwalają tworzyć spójne aranżacje wewnętrzne i zewnętrzne obiektów.

Image module
Image module
Image module
Image module
Stylowe schody z kamienia

wewnętrzne i zewnętrzne

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości kamiennych schodów z każdego rodzaju dostępnego na rynku kamienia. Naszym Klientom proponujemy eleganckie i stylowe schody z kamienia zewnętrzne, jak również wewnętrzne w lokalach mieszkalnych i użytkowych. Oferowane przez nas schody z kamienia mogą przybierać różne formy – projektujemy i tworzymy m.in. schody proste, łamane, wachlarzowe, zabiegowe, kręte i wiele innych. Nasze stylowe schody kamienne dostępne są w szerokie palecie kolorystycznej i są w pełni dostosowane do potrzeb Klientów oraz do stylu pomieszczeń. Na potrzeby Klientów projektujemy i montujemy również schody ze spieków w różnych aranżacjach. Zapewniamy kompleksowość usług – od precyzyjnego wykonania pomiarów poprzez dobór odpowiedniego kamienia i jego dalszą obróbkę oraz profesjonalny montaż schodów.

Schody ze spieków

na miarę Twoich potrzeb

Spiek kwarcowy jest uniwersalnym, twardym i niezwykle odpornym materiałem, który powstaje z mieszaniny wody i minerałów, poddanych bardzo wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu. Składa się z naturalnych materiałów, przede wszystkim z kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych oraz pigmentów ceramicznych. Ogromnym walorem spieku kwarcowego jest również szeroka gama kolorystyczna do wyboru. Schody ze spieków są odporne na zarysowania oraz głębokie ścieranie, a także łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki czemu będą służyły przez długie lata. Ponadto schody ze spieku są odporne na negatywne oddziaływanie promieniowania słonecznego oraz na plamy i przebarwienia, przez co przez długi czas zachowują estetyczny wygląd. Schody ze spieków coraz powszechniej stosuje się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również w obiektach biurowych, handlowych oraz w hotelach czy restauracjach.