';
Image module
Image module

Contact Us

  • info@youremail.com
  • 1-800-700-5400
  • www.rnbtheme.com

© 2019. DFD – Power Elite Athor

Image module

zewnętrzne & wewnętrzne

Posadzki
niezniszczalne

Podłoga powinna posiadać nie tylko odpowiednie walory użytkowe, lecz także wyróżniać się stylistyką dopasowaną do stylu wnętrza. Obie te funkcję bardzo dobrze będą spełniają posadzki z kamienia, które idealnie wkomponują się zarówno w klasyczny, jak i w nowoczesny styl. Praktyczne podłogi z kamienia to pewny wybór na lata.

Image module
Image module
Image module
Image module
Doskonały wybór

dla każdego wnętrza

Kamień jest niezwykle cennym surowcem, który od wielu lat wykorzystywany jest przy wykańczaniu wnętrz. Na tle innych materiałów wyróżnia go przede wszystkim uniwersalność oraz niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posadzki kamienne to idealne rozwiązanie, które każdemu wnętrzu doda elegancji, luksusu oraz estetyki. Posadzki z kamienia wyróżnia wyjątkowa trwałość, przez co stosowane są nie tylko w domach, ale również w pomieszczeniach intensywnie użytkowanych. Eleganckie podłogi z kamienia doskonale sprawdzają się w każdych warunkach, dlatego mogą stanowić ozdobę niemal każdego wnętrza. Dzięki niezwykłej różnorodności w zakresie barw oraz faktury kamienia, możliwe jest stworzenie przepięknej aranżacji zarówno w kuchni, salonie oraz holu, jak również w łazience.

Posadzki z kamienia

zewnętrze & wewnętrzne

Coraz częściej wybór na posadzki kamienne pada również w przestrzeniach, które stanowią miejsca użyteczności publicznej. Posadzki z kamienia wewnętrzne i posadzki z kamienia zewnętrzne, w zależności od zastosowanego rodzaju kamienia, mogą przetrwać wiele lat w nienaruszonym stanie. Kamień naturalny odznacza się bowiem szczególnymi właściwościami, które sprawiają, że nie absorbuje on wody i wilgoci. Ponadto podłogi wykonane z kamienia są łatwe w pielęgnacji oraz w utrzymaniu w czystości. Kolejną zaletą, jaką posiadają podłogi z kamienia, jest możliwość ich zastosowania na coraz popularniejszym ogrzewaniu podłogowym. Do najczęściej wykorzystywanych na posadzki kamieni należą: marmur, granit oraz trawertyn. Niezależnie od przestrzeni, której nawierzchnia będzie wykańczana, posadzki te sprostają wymaganiom każdego pomieszczenia.

Następne